Privātuma politika


Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk "Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GigaTop" (turpmāk "Mēs", "Mums", "Mūs" SIA “GigaTop”) "Vietnes" (turpmāk "Vietne") "Lietotājiem" (tālāk tekstā - "Jūs", "Jums", "Jūsu").

Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem, personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes apmeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.

Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs izrādat mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidecialitātes nozīmīgumu.

Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.

Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo, lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.

Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.

Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.

Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai iegādājoties preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā.

Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

 1. Kādus datus mēs apkopojam un apstrādājam?

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet pirkumu veikt.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:

 • klienta vārds un uzvārds;
 • tālruņa numurs;
 • e-pasta adrese;
 • preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Mēs apkopojam, taču neuzglabājam šādus datus:

 • personas datus, kas nepieciešami, lai reģistrētu pirkumu līzingā.

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:

 • sīkdatnes.

Privāto informāciju mēs izmantojam tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: reģistrējaties pasūtījumu veikšanai, pasūtījumu reģistrāciju, sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot atsauksmju veidlapu vai e-pastu.

 1. Maksājuma informācija

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz priekam.lv vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:

 • Jūsu bankas konta numurs;
 • bankas iestādes nosaukums;
 • Jūsu tālruņa numurs;
 • e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.

 1. Informācija par datiem līzinga anketā

Saistībā ar līzinga anketas aizpildīšanu uzņēmuma SIA GigaTop vietnē, saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 4. Panta 8. Punktu, mēs esam uzskatāmi par atbilstošās līzinga kompānijas personisko datu apstrādātājiem.

Aizpildot līzinga anketu, Jūs apstiprināt, ka visa pieteikumā par kredīta saņemšanu norādītā informācija ir patiesa un atbilst īstenībai, kā arī apstipriniet, ka Jūs esat informēts un piekrītat, ka Jūsu datus saņems un apstrādās šādi uzņēmumi:

 • InCREDIT GROUP SIA, LV40103307404, Kr. Barona iela 130, Rīga, LV-1012.

Jūs piekrītiet noteikumiem un apstipriniet, ka:

 • norādītās kredītiestādes saņems, apstrādās un saglabās visus pieteikumā norādītos personas datus, tostarp elektroniski, lai izvērtētu Jūsu kredīta iespējas un sniegtu pakalpojumus (aizdevuma līguma noslēgšana);
 • Jūs esat ieguvis pieteikumā norādīto personu piekrišanu datu apstrādei un glabāšanai, arī elektroniskā veidā;
 • Jūs atļaujat kredītiestādēm bez papildu apstiprinājuma saņemt, nosūtīt un pārbaudīt visus iesniegtos datus jebkurā datu bāzē vai reģistrā, kam ir likumdevēja noteiktas tiesības izpaust informāciju trešajām personām ar mērķi izvērtēt maksātspēju, tostarp Latvijas Bankas kredītu reģistrā, Valsts Ieņēmumu dienestā, licenceto uzņēmumu parādu atmaksas datu bāzē Creditreform Latvia SIA, Paus Consults SIA, parādnieku un Uzturlīdzekļu garantiju fonda reģistra datu bāzē, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, Iedzīvotāju reģistrā, un / vai, izmantojot datu pārbaudi ar trešās personas starpniecību.

Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem šifrētā veidā, izmantojot SSL standartu un pēc pasūtījumu apstrādes tiek dzēsti no vietnes un uzņēmums SIA “GigaTop” tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājuma apstrādi par pasūtījuma apmaksu ietilpst uzņēmuma grāmatvedības uzskaitē.

 1. Kādēļ mēs apkopojam Jūsu datus

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:

 • pārdodu mūsu preces un pakalpojumus;
 • pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu;
 • nodrošinātu garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
 • atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegtu Jums informāciju;
 • nodrošinātu Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;
 • pārvaldītu Jūsu kontu, ja Jums tāds mūsu vietnē ir;
 • sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.
 1. Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu datus

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:

 • lai nodrošinātu iegādāto preci ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
 • lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu;
 • grāmatvedībai;
 • lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības.

Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsiet savu datu dzēšanu agrāk, izmantojot vietni, vai arī šajā periodā personīgi ierodoties SIA “GigaTop” birojā (ar personu apliecinošu dokumentu).

 1. Kā tiek organizēta datu aizsardzība

Lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs izmantojam visas mūsu pakalpojumu sniedzēja iespējas, tostarp pastāvīgu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi un šifrēšanu visas diennakts garumā.

Mūsu vietnes drošība nodrošināta izmantojot šādus, kā arī citus, līdzekļus:

 • datu pārraides šifrēšana, izmantojot SSL standartu;
 • personīgie dati tiek glabāti serveros šifrētā veidā;
 • Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādes, anulēšanas vai atgriešanas);
 • piekļuve personiskajai informācijai un datiem ir ierobežota un iespējama tikai pilnvarotiem SIA “GigaTop” darbiniekiem.
 1. Datu nodošana trešajām personām

Jūsu datus var tikt nodot trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji utt. Personīgo datu apstrādātāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. Jebkurā gadījumā apstrādātājiem tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas, var apstrādāt Jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar SIA “GigaTop”.

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

 1. Sīkfailu politika

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu mūsu veikala pilnvērtīgu darbību. Informācija, kas saistīta ar sīkfailiem, netiek izmantota, lai jūs personīgi identificētu, un paši faili tiek glabāti jūsu ierīcē, jūsu kontrolē. Sīkfaili netiek izmantotas citiem mērķiem, izņemot tos, kas minēti mūsu Konfidencialitātes politikā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat būtisku sīkdatņu izmantošanai. Ja neesat ar mieru, lūdzu, aizveriet šo lapu.

Kādus sīkdatnes failus mēs izmantojam?

 • Nepieciešamas tehniskās sīkdatnes ļauj īstenot veikala pamatfunkcijas, piemēram, lapas navigāciju, pasūtīšanu, piekļuvi drošām vietnes vietām un citas. Vietne nevar pareizi darboties bez šiem failiem.
 • Funkcionalitātes sīkdatnes faili tiek izmantoti, lai iegaumētu informāciju, kura izmaina mājaslapas darbību vai izskatu.
 • Statiskie sīkdatnes faili palīdz lapas īpašniekiem saprast, kā lapas apmeklētāji ar to darbojas.
 • Mārketinga sīkdatnes faili tiek izmantoti, lai sekotu, kā lietotājs pārvietojas mājaslapā. Šīs izsekošanas mērķis ir rādīt reklāmas, kuras ir interesantas un aktuālas konkrētajam apmeklētājam.

Jūs jebkurā laikā varat atteikt sīkdatnes, mainot interneta pārlūka iestatījumus vai izdzēšot saglabātās sīkdatnes no savas ierīces. Vieta, kur tiek pārvaldītas sīkdatnes, ir atkarīga no izmantotā pārlūka.

Ir svarīgi zināt, ka pēc atteikšanās no tehniskām, funkcionālām un analītiskām sīkdatnēm vietni izmantot būs neiespējami, tāpēc mēs neiesakām šīs sīkdatnes dzēst vai bloķēt.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.

Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā sīkdatnes darbojas vietnē www.cookiecentral.com 

 1. Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:

 • īstenot veikala pamatfunkcijas;
 • atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus, piemēram, iestatījumus preču saraksta atainošanai;
 • atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);
 • atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;
 • uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;
 • atpazītu jaunus vai esošos klientus;
 • nosūtītu Jums reklāmas ziņas, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm;
 • savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;
 • analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus Jūs izmantojat.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.

Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

 1. Lietotāja tiesības

Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot.

 • Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu uzglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;
 • jebkurā laikā Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, nosūtot paziņojumu uz Priekam.lv vai izmantojot saiti elektroniskajās vēstulēs;
 • gadījumos, kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;
 • Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt apstrādātos datus, iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;
 • Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izdzēsta (ja tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu).

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu.

Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar Jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:

 • nespēja mums identificēt Jūs kā klientu, ja sazināties ar klientu un garantijas atbalsta dienestu;
 • grūtības vai nespēja identificētu Jūsu pirkumu, gadījumā ja vēršaties garantijas apkalpošanas centrā;
 • sarežģījumi vai pilnīga neiespējamība atgūt pirkuma dokumentus to pazaudēšanas gadījumā;
 • un citi riski.
 1. Kas ir atbildīgs par Jūsu datu apstrādi

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir SIA „GigaTop“

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu gigatop@gigatop.lv

Gadījumā, ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

 1. Izmaiņas politikā

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2021. gada 18. jūlijā.

kurpirkt.lv logotips