Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk "Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GigaTop" (turpmāk "Mēs", "Mums", "Mūs" SIA “GigaTop”) "Vietnes" (turpmāk "Vietne") "Lietotājiem" (tālāk tekstā - "Jūs", "Jums", "Jūsu").

Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem, personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes apmeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.

Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs izrādat mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidecialitātes nozīmīgumu.

Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.

Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo, lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.

Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.

Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.

Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai iegādājoties preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā.

Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

 1. Kādus datus mēs apkopojam un apstrādājam?

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet pirkumu veikt.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:

Mēs apkopojam, taču neuzglabājam šādus datus:

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:

Privāto informāciju mēs izmantojam tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: reģistrējaties pasūtījumu veikšanai, pasūtījumu reģistrāciju, sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot atsauksmju veidlapu vai e-pastu.

 1. Maksājuma informācija

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz priekam.lv vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.

 1. Informācija par datiem līzinga anketā

Saistībā ar līzinga anketas aizpildīšanu uzņēmuma SIA GigaTop vietnē, saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 4. Panta 8. Punktu, mēs esam uzskatāmi par atbilstošās līzinga kompānijas personisko datu apstrādātājiem.

Aizpildot līzinga anketu, Jūs apstiprināt, ka visa pieteikumā par kredīta saņemšanu norādītā informācija ir patiesa un atbilst īstenībai, kā arī apstipriniet, ka Jūs esat informēts un piekrītat, ka Jūsu datus saņems un apstrādās šādi uzņēmumi:

Jūs piekrītiet noteikumiem un apstipriniet, ka:

Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem šifrētā veidā, izmantojot SSL standartu un pēc pasūtījumu apstrādes tiek dzēsti no vietnes un uzņēmums SIA “GigaTop” tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājuma apstrādi par pasūtījuma apmaksu ietilpst uzņēmuma grāmatvedības uzskaitē.

 1. Kādēļ mēs apkopojam Jūsu datus

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:

 1. Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu datus

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:

Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsiet savu datu dzēšanu agrāk, izmantojot vietni, vai arī šajā periodā personīgi ierodoties SIA “GigaTop” birojā (ar personu apliecinošu dokumentu).

 1. Kā tiek organizēta datu aizsardzība

Lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs izmantojam visas mūsu pakalpojumu sniedzēja iespējas, tostarp pastāvīgu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi un šifrēšanu visas diennakts garumā.

Mūsu vietnes drošība nodrošināta izmantojot šādus, kā arī citus, līdzekļus:

 1. Datu nodošana trešajām personām

Jūsu datus var tikt nodot trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji utt. Personīgo datu apstrādātāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. Jebkurā gadījumā apstrādātājiem tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas, var apstrādāt Jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar SIA “GigaTop”.

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

 1. Sīkfailu politika

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu mūsu veikala pilnvērtīgu darbību. Informācija, kas saistīta ar sīkfailiem, netiek izmantota, lai jūs personīgi identificētu, un paši faili tiek glabāti jūsu ierīcē, jūsu kontrolē. Sīkfaili netiek izmantotas citiem mērķiem, izņemot tos, kas minēti mūsu Konfidencialitātes politikā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat būtisku sīkdatņu izmantošanai. Ja neesat ar mieru, lūdzu, aizveriet šo lapu.

Kādus sīkdatnes failus mēs izmantojam?

Jūs jebkurā laikā varat atteikt sīkdatnes, mainot interneta pārlūka iestatījumus vai izdzēšot saglabātās sīkdatnes no savas ierīces. Vieta, kur tiek pārvaldītas sīkdatnes, ir atkarīga no izmantotā pārlūka.

Ir svarīgi zināt, ka pēc atteikšanās no tehniskām, funkcionālām un analītiskām sīkdatnēm vietni izmantot būs neiespējami, tāpēc mēs neiesakām šīs sīkdatnes dzēst vai bloķēt.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.

Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā sīkdatnes darbojas vietnē www.cookiecentral.com 

 1. Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.

Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

 1. Lietotāja tiesības

Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot.

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu.

Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar Jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:

 1. Kas ir atbildīgs par Jūsu datu apstrādi

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir SIA „GigaTop“

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu gigatop@gigatop.lv

Gadījumā, ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

 1. Izmaiņas politikā

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2021. gada 18. jūlijā.